joomla 1.6

actiwity.cz Home Taneční studio

Taneční studio

Jsme otevřeni všem, kdo mají o tanec zájem, bez ohledu na talentové schopnosti a dispozice. Po krátké rozcvičce následuje taneční výuka ve stylu, který se každým pololetím mění. Jsme zastánci toho, že je třeba si vyzkoušet nejrozmanitější škálu stylů a poté si vybrat své zaměření. Nepreferujeme jednotlivý styl. Věnujeme se street dance, Mtv style, La style, komerce, dále scénickým stylům, výrazovému tanci. /tancem chceme něco říct, tanec na téma/

Nejnižší věkový limit dětí je dohodou, nejlépe však po zahájení 1. ročníku školní docházky.  V mini naopak děti zhruba od 3 let. Studio otevíráme zároveň se startem školního roku. Ovšem nikdy není pozdě začít. Je možné se přihlásit i během školního roku. Nebo začátkem druhého pololetí.

Tréninky jsou 1 hodinu (60min).

S sebou sportovní, pohyb umožňující oblečení, pití a halovou obuv.

Přihlášku si můžete vytisknout (o nás/přihláška) a nebo ji dostanete od lektora přímo na tréninku. Platby (o nás/platební kontakty)

Taneční studio připravuje každoročně dva celovečerní taneční projekty pro veřejnost i školy, kde vystupují všichni tanečníci. Prezentují se rodině, veřejnosti i spolužákům.  Tanečníci jsou omluveni  z vyučování po dobu 3dnů představení pořádaných pro jejich spolužáky a další školy.

I letos KURZY PRO DOSPĚLÉ! V současné době máme 30 maminek a i nějaký tatínek se najde.:) Ti jsou velmi vítání:) Nebojte se a přijďte si zatančit. Spousta odreagování, legrace, nějaké to kilo dolů... Zahoďte stud a obavy. Za zkoušku se nic nedá a rádi Vás uvidíme mezi sebou každou středu v 20.00 hod v našich nových prostorách na Sovadinova 10a (vedle Infranovy). Sraz v 19.45 před. Těšíme se na Vás.alt

Kontakty

Vedoucí tanečního studia/produkce, taneční lektor: Veronika Krejčířová
Růžičkova 3, Břeclav 69002
Tel: 777 051 506, email: Veronika.t@email.cz

Taneční lektor Mini: Martina Litrbacká
Tel: 776 832 467, email: m.litrbacka@seznam.cz

Break dance: HLEDÁME LEKTORY!!

Propagace: Renata Gálová
Tel.: 602 457 122

Spřátelené weby:

FacebookFans   VM-Vet   Vilik